دوشنبه|29 بهمن 1397|11 جمادی الثانی 1440|18 February 2019
زمان انتشار: 1396/11/25 - 11:28 |

ارائه مشاوره طب المعصومين به زائران حرم رضوي

معاون تبليغات اسلامي آستان قدس رضوي از برگزاري ويژه‌برنامه پرسمان ديني با محوريت «طب المعصومين (ع)» در حرم مطهر رضوي خبر داد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني حج از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام‌والمسلمين سيد جلال حسيني اظهار داشت: برنامه طباطبائي (ع) چندين سال است كه در حرم مطهر رضوي برگزار مي‌شود و تاكنون مخاطبان زيادي هم داشته است.

وي با تأكيد بر اينكه براي بهره‌مندي بيشتر زائران و مجاوران اين برنامه به‌صورت پيوسته در حرم رضوي برگزار مي‌شود، تصريح كرد: در يك ماه گذشته اين برنامه به‌صورت پيوسته جمعه‌ها بعد از نماز مغرب و عشاء در رواق دارالهدايه برگزارشده است و تا پايان سال ادامه خواهد داشت.

معاون تبليغات اسلامي آستان قدس رضوي عنوان كرد: اين برنامه با حضور حجج‌الاسلام والمسلمين سيد حسن ضيائي، انتصاري و مهدوي نيا برگزار مي‌شود.

وي اظهار كرد: در نيم ساعت ابتدايي اين برنامه، مباحث مربوطه تبيين و در ادامه، جلسه به‌صورت پرسش و پاسخي ادامه خواهد داشت و همين امر سبب شده تا مخاطبان زيادي اين برنامه را دنبال كنند.

حسيني با اشاره به اينكه در هر برنامه طب‌المعصومين ميانگين بيش از 500 نفر شركت مي‌كنند، عنوان كرد: با توجه به اينكه برخي از زائران در روز جمعه در مشهد مقدس حضور ندارند، لذا در مدرسه پريزاد واحدي به نام «طب المعصومين (ع)» راه‌اندازي شد تا زائران به‌راحتي بتوانند با مراجعه به اين واحد از مشاوره آن بهره‌مند شوند.
برچسب ها:مشهد


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: