دوشنبه|29 بهمن 1397|11 جمادی الثانی 1440|18 February 2019
زمان انتشار: 1396/11/25 - 13:34 |

آغاز به كار رويداد ايده‌پروري سوغات فرهنگي زائر

با حضور ايده‌پروران حوزه زائر رويداد ايده‌پروري سوغات فرهنگي زائر در جوار حرم مطهر رضوي فعاليت خود را آغاز كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، با حضور ايده‌پروران حوزه زائر رويداد ايده‌پروري سوغات فرهنگي زائر در جوار حرم مطهر رضوي فعاليت خود را آغاز كرد.

اين رويداد فرهنگي از 24 تا 26 بهمن ماه به مدت سه روز در مركز نمايشگاه‌ها و همايش‌هاي آستان قدس رضوي با حضور 100 ايده پرداز منتخب در حال برگزاري است.

در مراسم افتتاحيه اين مراسم معاون علمي دانشگاه امام رضا عليه‌السلام و رئيس شتاب‌دهنده كسب و كار دانشگاه فردوسي به سخنراني پرداختند.

اين رويداد با هدف رسيدن به محصولات فرهنگي متناسب با نياز زائر برگزار مي شود كه در نخستين روز ضمن برگزاري مراسم افتتاحيه، تيم سازي ايده پردازان و كارگاه اعتبار سنجي و mvp برگزار مي‌شود.

لازم به ذكر است؛ رويداد ايده‌پروري سوغات فرهنگي زائر به همت معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوي و با مشاركت معاونت علمي آستان قدس رضوي، پارك علم و فناوري خراسان رضوي، دانشگاه بين‌المللي امام رضا(ع)، سازمان بسيج دانشجويي، سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري در حال برگزاري است.

گفتني است؛ شركت كنندگان در رويداد ايده‌پروري سوغات فرهنگي زائر به مدت سه روز از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در اين برنامه حضور خواهند داشت.

برچسب ها:سوغات - زائر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: