دوشنبه|29 بهمن 1397|11 جمادی الثانی 1440|18 February 2019
زمان انتشار: 1396/11/25 - 08:56 |

مديركل حج و زيارت لرستان خبر داد

130 هزار ايراني ثبت‌نام كردند

مديركل حج‌وزيارت لرستان با بيان اينكه 130 هزار ايراني جهت اعزام به عتبات نوروزي ثبت‌نام كردند، گفت: نتايج قرعه‌كشي امروز اعلام مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محمد خسروي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار كرد: ثبت‌نام عتبات نوروزي در استان همزمان با سراسر كشور از دوازدهم بهمن‌ماه آغاز و تا پايان روز 22 بهمن‌ماه ادامه داشت.

وي خاطرنشان كرد: طي اين مدت يكصد و 30 هزار نفر در سراسر كشور در سامانه جهت اعزام نوروزي به عتبات ثبت‌نام كردند.

مديركل حج‌ و زيارت لرستان از اعلام نتايج قرعه‌كشي عتبات نوروزي در روز 25 بهمن‌ماه خبر داد و افزود: نتايج قرعه‌كشي متقاضيان عتبات نوروزي امروز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه بر روي سامانه عتبات قرار مي‌گيرد.

خسروي بيان داشت: پس از اعلام اسامي به مدت پنج روز كاروان‌هاي اعزامي هر استان مشخص شده و متقاضيان مي‌توانند با مراجعه به دفاتر زيارتي شهر خود ثبت‌نام خود را نهايي كنند.

وي با بيان اينكه بر اساس ظرفيت‌ها و تخصيص‌هاي هر استان قرعه‌كشي انجام‌مي‌شود، يادآور شد: در تلاش هستيم از تخصيص‌هاي استاني نيز استفاده كنيم تا هيچ زائر عتبات از زيارت در ايام نوروز بي‌بهره نگردد.

مديركل حج و زيارت لرستان با اشاره به اعزام 40 كاروان زميني و 4 كاروان هوايي از استان به كشور عراق جهت عتبات نوروزي، گفت: متاسفانه شاهد اعزام زائران به صورت غيرقانوني توسط برخي افراد هستيم به‌همين منظور درصدد شناسايي و معرفي متخلفين به مراجع قضايي مي‌باشيم.

برچسب ها:عتبات - نوروز


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: