دوشنبه|29 بهمن 1397|11 جمادی الثانی 1440|18 February 2019
زمان انتشار: 1396/11/24 - 17:47 |

همسنگر سال‌هاي ديرين امام راحل (ره) در نجف اشرف

آيت الله اشكوري؛ همسنگر سال هاي ديرين امام راحل (ره)در مراسم گراميداشت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران در نجف خطاب به مديران و خادمين عتبات گفت: شما مستقيماً به ولايت و ولي خدا در حال خدمت هستيد و اين نعمتي است كه نمي‌توان با مقياسي آن را سنجيد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در شب بيست و دوم بهمن ماه و با حضور جمعي از مديران ستادي و كنسولي حاضر در نجف اشرف، مراسمي در محل دفتر مقام معظم رهبري در نجف اشرف برگزار گرديد .

در اين مراسم كه با دعوت و حضور نماينده مقام معظم رهبري در نجف اشرف ، حجت الاسلام والمسلمين حسيني برگزار شده بود ، آيت الله اشكوري، همسنگر سال‌هاي ديرين امام راحل (ره) و مقام معظم رهبري به ايراد سخنراني پرداخت و ضمن بيان خاطراتي از سال‌هاي پر تب و تاب انقلاب اسلامي ايران ، گفت : امام ( ره ) به معناي تام كلمه اعجوبه بود و اين شخصيت نه تنها در يك وجه، بلكه در وجوه مختلف به سطح كمال رسيده بود. اخلاص بي‌نظير در كنار علم سرشار به انقلابي منجر شد كه باعث گرديد آرزوي ديرين اولياء الله محقق شود.

ايشان ضمن بيان خاطراتي از مقام معظم رهبري و نبوغ ويژه و تسلط ايشان در سنين جواني بر مسائل مختلف و متعدد علمي به مانند دانشمندان، در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران به ذكر ياد شهيدان ابتداي انقلاب پرداخت و افزود : شهيدان بهشتي و مطهري از بزرگان و موثرترين افراد در جريان انقلاب بودند و دشمن فهميد چه كساني را براي ترور هدف بگيرد و نبايد در اين روزها از ياد و نقش آنان در انقلاب و شخصيت هاي والاي شان غافل شد .

اين پيشكسوت عرصه جهاد و انقلاب ، در بخش بعدي سخنان خودش خطاب به كاركنان بعثه و دفتر مقام معظم رهبري در نجف اشرف و همچنين خادمين زائرين عتبات گفت : شما مستقيماً به ولايت و ولي خدا در حال خدمت هستيد و اين كه در نجف به چنين افتخاري دست پيدا كرده ايد ، نعمتي است كه نمي توان با مقياسي آن را سنجيد و بايد قدر اين عبادت و خدمت را بدانيد .

 1 2 3 4 5برچسب ها:همسنگر - امام راحل (ره) - نجف


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: