دوشنبه|29 بهمن 1397|11 جمادی الثانی 1440|18 February 2019
زمان انتشار: 1396/11/24 - 12:32 |

محورها چهاردهمين كنفرانس بين‌المللي "ربيع الشهاده"

كميته دائمي برگزاري كنفرانس بين المللي "ربيع الشهاده "محورها و ضوابط ارائه پژوهشها را براي شركت در مسابقه اعلام نمود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، كميته دائمي برگزاري كنفرانس بين المللي ربيع الشهاده جلسات مشورتي خود را براي برگزاري كنفرانس چهاردهم آغاز نمود .اين كنفرانس هر سال از سوي هيات امناي حرمين مطهر حسيني و عباسي از سوم لغايت هفتم شعبان المعظم و همزمان با خجسته سالروز ميلاد منور حضرت محمد (صلي الله عليه و آله) برگزار مي گردد.

حاج علي كاظم سلطان مسئول بخش فعاليتهاي حرم مطهر گفت: كنفرانس بين المللي ربيع الشهاده يكي از مهمترين كنفرانسهايي است كه حرمين مطهر حسيني و عباسي هر سال برگزار مي نمايند.

كميته دائمي برگزاري كنفرانس ربيع الشهاده اقدامات لازم از جمله دعوت از شخصيتهاي ديني و مذهبي و پژوهشگران را انجام داده است و محورها و ضوابط ارائه پژوهشها براي شركت در مسابقه نيز تعيين گرديده است.

وي افزود: از جمله محورها و ضوابط چهاردهمين كنفرانس بين المللي ربيع الشهاده اين است كه آثار ارسالي منتشر نشده باشد و بر اساس استانداردهاي علمي نوشته شده و كمتر از پانزده صفحه و بيشتر از سي صفحه نباشد.

وي در خاتمه گفت: كميته دائمي برگزاري كنفرانس هديه اي بالغ بر يك ميليون و پانصد دينار عراقي را براي برنده اول و يك ميليون دينار را براي برنده دوم و هفتصد و پنجاه هزار دينار عراقي را براي صاحب پژوهش سوم اختصاص داده است.


برچسب ها:كنفرانس بين المللي-ربيع الشهاده


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: