دوشنبه|29 مرداد 1397|07 ذی الحجه 1439|20 August 2018
زمان انتشار: 1396/11/20 - 10:02 |

جنبش «الصابرين»:

اگر انقلاب ايران نبود، مقاومت هم توانايي پايداري نداشت

دبيركل جنبش «الصابرين» فلسطين تأكيد كرد اگر انقلاب اسلامي ايران نبود، مقاومت فلسطين و لبنان هم توانايي پايداري در مقابل رژيم صهيونيستي را نداشتند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي ، «هشام سالم» دبير كل جنبش «الصابرين» گفت : پيروزي انقلاب اسلامي به رهبري «امام خميني» عزت و كرامت را براي امت اسلامي به ارمغان آورد و اگر ايران نبود مقاومت فلسطين ولبنان توانايي پايداري در مقابل رژيم صهيونيستي را نداشتند.

هشام سالم تاكيد كرد: آمريكا هر كشوري اسلامي و عربي را كه با دشمن صهيونيستي وسيطره آمريكا وغرب مبارزه مي‌كند تروريست مي‌داند . گنجانده شدن اسم جنبش الصابرين در ليست تروريست باعث افتخار ماست و بر انگيزه ما در مبارزه عليه اشغالگران مي‌افزايد.

وي با ستودن اقدام امام خميني در برچيدن سفارت رژيم صهيونيستي در تهران افزود: «مقاومت فلسطين و لبنان» اسرائيل و متحدانش را از صحنه وجود محو خواهند كرد و اگر ايران نبود مقاومت فلسطين ولبنان قادر به پايداري در مقابل رژيم صهيونيستي نبودند.

سالم با تبريك پيروزي انقلاب اسلامي به رهبري امام خميني گفت : انقلاب شما به امت اسلامي كرامت و عزت و استقلال را به ارمغان آورد در حالي كه بيشتر سازمانهاي عربي در حال توطئه و خيانت و نيرنگ عليه مقاومت فلسطين هستند و در اين راه با استكبار جهاني و صهيونيستها همگام شده اند.

آمريكا هفته گذشته جنبش «الصابرين نصراً لفلسطين "حِصْن"» به همراه «اسماعيل هنيه» رييس دفتر سياسي حماس را را در ليست تحريم‌هاي خود قرار داد.

جنبش الصابرين در واكنش به اين اقدام در وب‌سايت رسمي خود اعلام كرد: اين تصميم آمريكا عليه ما «مدال افتخار» بر سينه ما و نقطه عطفي در مسير مقاومت ماست كه بر ديدگاه ما به نقش آمريكا در منطقه و ضرورت مقابله با اين كشور به عنوان تكيه‌گاه اساسي در بقاي رژيم صهيونيستي تأكيد مي‌كند.


برچسب ها:امام خميني - الصابرين - انقلاب


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: