یکشنبه|25 آذر 1397|06 ربیع الثانی 1440|16 December 2018
زمان انتشار: 1396/11/09 - 15:41 |

تاكيد بر دفاع از حقوق زائر

نماينده ولي فقيه درامور حج و زيارت تاكيد كرد: مجموعه دست اندركاران حوزه حج و زيارت بايد نسبت به حقوق زائران حساس بوده و در جهت دفاع از آن تلاش كنند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، درنشست امروز شوراي برنامه ريزي وهماهنگي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت كه به رياست حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكرتشكيل شد، نماينده ولي فقيه در امورحج و زيارت با اشاره به تكرارشدن برخي مشكلات در حوزه عتبات ، ازمجموعه دست اندركاران حوزه حج و زيارت خواست در اسرع وقت به رفع مشكلات اين حوزه اهتمام ورزند و نسبت به حقوق زائران حساس بوده و درجهت رعايت و دفاع از آن تلاش كنند.

حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكرهمچنين برلزوم استفاده از راهكارهاي مناسب براي صرفه جويي و كاهش هزينه ها تاكيد كرد و گفت: سياست سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري در حوزه ، حج درآمدزايي نيست.

درادامه اين جلسه آقاي حميد محمدي رئيس سازمان حج و زيارت از پيگيري هاي صورت گرفته دربخش هاي حمل و نقل، پزشكي ، امور بانكي و مسكن حج 97 گزارشي ارائه كرد و از تكميل شدن اطلاعات بيش از 15000 نفر از دارندگان فيش هاي اولويت دارمتقاضي تشرف در حج آينده خبر داد.

بر پايه اين گزارش ، نحوه تجهيز و بهره برداري از زائر سراي چزابه و اعزام زائر از استان خوزستان به عراق از ديگرمحورهاي مورد بحث دراين جلسه بود و آقاي مرتضي آقايي سرپرست جديد عتبات سازمان حج و زيارت اظهار داشت: درحال پيگيري راهكارهاي كاهش هزينه سفر به عتبات عاليات هستيم.برچسب ها:زائر- حقوق - قاضي عسكر - شورا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: