سه شنبه|30 مرداد 1397|08 ذی الحجه 1439|21 August 2018
زمان انتشار: 1396/11/09 - 09:38 |

بيش از ۱۴ هزار زائر حج ۹۷ اطلاعات خود را تكميل كردند

با گذشت چهار روز از فراخوان سازمان حج و زيارت از زائران حج سال ۹۷ ، بيش از ۱۴ هزار زائر متقاضي براي حج سال آينده اقدام به تكميل اطلاعات اوليه خود در سامانه اين سازمان كرده اند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از پايگاه اطلاع رساني حج و زيارت، اين سازمان پيش از اين از هموطناني كه تا قبل از تاريخ ٣٠ آبان ٨٥ اقدام به واريز مبلغ لازم براي اعزام به حج كرده و فيش مربوط را در اختياردارند، خواسته است از روز چهارم بهمن براي تكميل اطلاعات اوليه خود به سامانه اينترنتي مربوط به نشاني الكترونيكي www.reserve.haj.ir مراجعه نمايند.

محمد تقي قادري مديركل دفتر بودجه، تحول اداري و فناوري سازمان حج و زيارت در باره روند مراجعه هموطنان براي تكميل اطلاعات اوليه گفت: اين روند از چهارروز پيش آغاز شده و تا كنون بيش از ۱۴ هزار نفر با مراجعه به سامانه ياد شده ، اقدام به تكميل اطلاعات خود كرده اند.

قادري مراجعه هموطنان براي تكميل اطلاعات خود را فراتراز انتظار دانست و با قدرداني از آنان افزود: روند مراجعه و تكميل اطلاعات با نظم مثال زدني در جريان است اما در صورتي كه هموطنان هنگام ورود به صفحه سامانه و در جريان تكميل اطلاعات خود با مشكلي از جمله تطابق نداشتن مدارك كنوني با اسناد موجود در سامانه مواجه شدند، مي توانند با اتصال به لينك تعبيه شده در همان صفحه و دريافت شماره تلفن هاي حج و زيارت استان خود ، پاسخ پرسش و راه حل مشكلات پيش آمده را دريافت و مجددا اقدام به تكميل اطلاعات كنند.

بنابر اين گزارش هموطناني كه طي فرصت تعيين شده اقدام به تكميل اطلاعات خود در سامانه مي كنند، بايد منتظر مرحله بعدي يعني ثبت نام قطعي باشند.

برچسب ها:حج 97


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: