یکشنبه|25 آذر 1397|06 ربیع الثانی 1440|16 December 2018
زمان انتشار: 1396/11/08 - 16:27 |

ديدار رئيس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري با نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت

معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري با نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، آقاي علي اصغرمونسان معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري امروز در ديدار با نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني درباره مسايل حوزه گردشگري و حج و زيارت گفتگو كرد.

دراين ديدار كه آقاي حميد محمدي رئيس سازمان حج و زيارت نيز حضور داشت حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر انتصاب رئيس سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري را تبريك گفت و با توجه به توانمندي ها و تخصص ويژه آقاي مونسان در حوزه گردشگري اظهار اميدواري كرد درماههاي آينده شاهد تحولات چشمگيري در اين زمينه باشيم.

وي با اشاره به جايگاه صنعت گردشگري در اشتغال زايي و توليد ثروت ، خاطر نشان كرد: از همه ظرفيت ها و تجربيات بايد درمسير توسعه گردشگري ديني و تفريحي استفاده كرد.

نماينده ولي فقيه درامور حج و زيارت با توجه به مشكلات موجود در زمينه اعزام زائران به عتبات عاليات و نيز پذيرش زائران و گردشگران عراقي ، به همكاري هاي سازمان حج و زيارت و حوزه گردشگري اشاره كرد و خواستار تشكيل كارگروهي قوي براي بررسي و چاره انديشي جهت حل مشكلات و معضلات موجود شد.

دراين ديدارآقاي مونسان نيز از برنامه هاي آينده سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري گزارشي ارائه كرد و توجه به تبليغات ، اطلاع رساني و بازاريابي را در تحقق اهداف مشترك ضروري خواند.برچسب ها:گردشگري - قاضي عسكر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: