دوشنبه|26 آذر 1397|07 ربیع الثانی 1440|17 December 2018
 • در ديدار دست اندركاران حج 97 با رهبر معظم انقلاب صورت گرفت

  تمركز كارگزاران حج بر تلاش بي وقفه، صرفه جويي و نوآوري

  رييس سازمان حج و زيارت در ديدار دست اندركاران برگزاري حج تمتع 97، كارگزاران و جمعي از حجاج با بارهبر معظم انقلاب گزارش كاملي از برنامه هاي اجرا شده ارايه داد و تاكيد كرد: مجموعه كارگزاران فعاليت خود را بر اصولي همانند تلاش و كار بي وقفه، صرفه جويي و نوآوري متمركز كرده اند.
 • متن كامل بيانات رهبرمعظم انقلاب در ديدار كارگزاران حج

  در آستانه‌‌ ايام حج ابراهيمي و آغاز اعزام حجاج بيت‌الله‌ الحرام به سرزمين وحي، دست‌اندركاران و كارگزاران حج كشورمان، صبح روز (دوشنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر انقلاب اسلامي ديدار كردند.
 • رئيس سازمان حج و زيارت:

  نخستين كاروان زائران حج صبح فردا راهي مدينه مي‌شود

  رئيس سازمان حج و زيارت گفت: نخستين كاروان 270 نفره زائران حج تمتع با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده بر مبناي جدول زمانبندي، راس ساعت هفت صبح فردا پس از برگزاري آيين بدرقه از فرودگاه امام خميني (ره) به سمت مدينه منوره در عربستان اعزام مي شود.
 • رييس سازمان حج و زيارت مطرح كرد

  جزييات خدمات پزشكي در ايام تشريق

  رييس سازمان حج و زيارت به خدمات درماني در مشاعر مقدس گفت: طبق توافقنامه صورت گرفته با طرف سعودي، حجاج ما مي‌توانند از خدمات پزشكي عربستان در منا و عرفات استفاده كنند.
 • آيت الله عليمرادي در گفت وگو با پايگاه حج:

  حج نمايش قدرت بندگي خدا به همه جهانيان است

  نماينده مردم استان كرمان در مجلس خبرگان رهبري گفت: برگزاري حج بسيار مهم است، بركات فراواني همين حج موجود براي امت اسلامي است، كمترين نمايش قدرت بندگي خدا به همه جهانيان است.
 • آيت‌الله عالمي در گفت وگو با حج:

  تقويت حج مي‌تواند در توسعه اقتصاد كشورهاي اسلامي موثر واقع شود

  نماينده مردم خراسان رضوي در مجلس خبرگان رهبري، درباره تاثير حج بر اقتصاد كشورهاي اسلامي گفت: استفاده از كنگره عظيم حج براي تقويت پايه هاي اقتصادي كشورهاي اسلامي نه تنها با روح حج منافات ندارد بلكه طبق روايات اسلامي يكي از فلسفه هاي آن را تشكيل مي‌دهد.
 • رهبر معظم انقلاب در در ديدار دست‌اندركاران و كارگزاران حج فرمودند؛

  حج واقعي زمينه‌ساز وحدت، همدلي و يكصدايي مسلمانان است

  رهبر معظم انقلاب اسلامي ، حج را مظهر آميختگي «معنويت و سياست» و مهمترين ويژگي آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مكان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعي حجي است كه از يك طرف همراه با برائت از مشركين باشد و از طرف ديگر زمينه ساز وحدت و همدلي و يكصدايي مسلمانان شود.
 • حج 97 بهتر و آرام تر از سال گذشته برگزارخواهد شد

  سرپرست حجاج ايراني شرايط براي برگزاري حج 97 را بهترازسال گذشته دانست و اظهار داشت: انشاءالله حج امسال بهتر و آرام تر ازسال گذشته برگزارخواهد شد و زائران با حجي مقبول به كشور بازخواهند گشت.
 • وزير ارشاد در شوراي عالي حج:

  بايد از فرصت هاي معنوي و عبادي حج بهره برد

  وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در سيزدهمين جلسه شوراي عالي حج وزيارت كه با حضور نماينده ولي در امور حج وزيارت برگزار شد، گفت: بايد از فرصت هاي خاص معنوي و عبادي حج به خوبي استفاده كرد.
 • ديدار معاون امور بين الملل بعثه مقام معظم رهبري و سفير تركيه در تهران

  آقاي دكتر سيد محمد حسيني معاون امور بين‌الملل بعثه مقام معظم رهبري در ديدار با آقاي رضا حاكان تكين سفير جمهوري تركيه در تهران ضمن تبادل نظر درخصوص مسائل مشترك در امور حج، در خصوص راهكارهاي تحقق بيشتر ديپلماسي حج و استفاده از ظرفيت بي‌بديل كنگره جهاني حج در راستاي همگرايي كشورهاي اسلامي گفتگو كرد.
 • حجت الاسلام والمسلمين واعظ موسوي در گفت وگو با پايگاه حج:

  زائر ايراني سفيران جمهوري اسلامي هستند

  نماينده سابق مجلس خبرگان رهبري با اشاره به فوائد اعزام زائران ايراني به حج تمتع گفت: بايد به زائران گوشزد شود كه شما سفير و نماينده نظام جمهوري اسلامي هستيد و مي توانيد رسالت خويش را در معرفي مكتب اسلام به خوبي ايفا كنيد.
 • آيت الله نريماني در گفت وگو با پايگاه حج:

  زائران با عشق به حج مي‌روند/ چرا كسي با ارز مسافران خارجي مخالفت نمي‌كند

  نماينده مردم كرمانشاه در مجلس خبرگان رهبري با توجه به برخي مخالفت‌ها براي ارز اختصاصي زائران، گفت: حضور زائران ايراني در سرزمين وحي از روي عشق و علاقه براي انجام يك فريضه الهي با كمترين هزينه ممكن صورت مي‌گيرد؛ اما اختصاص يافتن ارز براي سفرهاي غيرضروري مسافران خارجي با چه توجيهي انجام مي‌گيرد؟
 • پياده روي اربعين، الگوئي براي تمرين زمان ظهور است

  خانم لاله افتخاري با اشاره به حضور پيروان اديان و اقليتهاي مختلف مذهبي در اربعين حسيني، پياده روي اربعين را الگوئي براي تمرين زمان ظهور دانست.
 • آيت الله نيازي در گفت وگو با پايگاه حج:

  نبايد نسبت به اقامه حج تمتع غفلت كرد

  نماينده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبري، اظهار داشت: امروز نبايد نسبت به حج تمتع غفلت كرد، بايد كاري كنيم كه هر روز شاهد رونق اين فريضه الهي در سطح جامعه و سطح جهاني باشيم، بي توجهي نسبت به حج پذيرفتني نيست.
 • زائران خريدهاي خود را از داخل كشور انجام دهند

  حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر زائران حج 97 را به خريد سوغات از داخل توصيه كرد و افزود: حجاج فرصت حضور درحج را از دست ندهند و كالاهاي مورد نياز خود را از بازار داخل خريداري و از كالاي ايراني حمايت كنند.
تاکنون هيچ خبري در اين بخش ثبت نشده است